Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slovinsko seminář

12. 4. 2008

 

Seminář ve Slovinsku


   To je poprvé, co odjíždíme se Sárinkou na zahraniční seminář, ne že bychom byli tak známí a dobří, že by si nás pozvali Slovinci na seminář, ale nabídli to Kubíkovy a ten sebou vzal nás a i naše další kamarády. Nakonec jely z čech tři auta. Teda z čech jedno bylo z Moravy :) a to Lucka, Verča a Tomáš a jejich psí miláčkové. Další auto bylo naše a posádku tvořil Jakub,a Míša. Poslední auto bylo obsazeno Jindrou, Alenou a Michalem.

Obrazek

    Ve středu večer jsem přijel naložit auto a přespat ke Kubovy, abychom mohli vyjet brzo ráno a vyhnout se tak pražské zácpě, nabrat tak v klidu Míšu a vyrazit na bez mála 1000km dlouhou cestu do Slovinska. Plán to byl sice dobrý, ale ani tentokrát časově nevyšel :) Jelikož jsem zapomněl odnést věci do práce, tak jsme se ráno museli stavit ještě v Ústí a toto hodinové zpoždění způsobilo, že jsme do prahy dojeli o hodinu později a museli tak odmítnout i snídani, kterou nám připravila Míša :)Nakonec někdy kolem deváté ráno jsme vyrazili směr náš cíl. Cesta probíhala v klidu i pejsci se v celku srovnali, akorát Hupinka začala línat a tak trochu i hysterčit :) a tak Míša byla za chvíli samí chlup ( i moje auto ) a hlavně jí Hupina nedala odpočinout. Tak jí Kuba nakonec musel přivázat vzadu v kufru a byl klid. Je to divné ale tentokrát jsme ani nezabloudili :) někdy mezi 19hod a 20hod jsme dorazili do vysněného cíle. Cesta byla únavná, ale Míša se nám starala o zábavu v autě a hlavně Kuba díky jejímu hecování měl celou cestu co na práci, hrál totiž na navigaci nejtěžší obtížnost v „Soliteru“ ( stejně to neudělal ).

Obrazek

    Po vybalení a ubytování jsme odjeli na večeři do hospůdky. Zde nás asi nejvíc pobavilo jídlo v jídelníčku „svinský zrzek na žaru“. Zde pronesl Kuba i větu, která se opakovala ve vtipu celé Slovinskodejte pozor oni vám rozumějí“ Po dobré večeři jsme odjeli zpátky a jako vždy vytáhli víno a popíjeli a povídali nové zážitky od té doby co jsme se neviděli. Paní domácí sice na nás dvakrát přišla, že už je po desáté hodině abychom dodržovali noční klid :)

Obrazek

    Ráno jsme se nasnídali a pak hurá na seminář. Holky z Olomouce jako vždy krapánek nezvládli časový plán a tak jsme na ně čekali asi 20 min :) ale zas jim to slušelo :). Už v autě jsme poznali, že je větrno, ale když jsme přijeli na místo, kde už byly nedočkaví zájemci o seminář, tak jsme vyběhli na plac a za pár hodů usoudili, že vítr zas nebude náš kamarád ( nebo bude :) Foukalo opravdu silně. Pak už se jen házelo a ukazovalo a ukazovalo a házelo. Bylo to náročné, ale smích nás neopouštěl. Po malém obídku přišla práce se psem. Kuba a holky si rozdělili lidi do dvou skupin a pomáhali jim se vším, co si přáli. Já jsem jen tak poslouchal :) občas jsem vzal Sárinku proběhnout, aby mi v autě moc nezahálela :) Končilo se někdy kolem šesté hodiny, teda Slovinci, naše partička si ještě chvíli házela a bavila. Pak jsme se zbalili a za tmy dorazili na penzion. Večeře byla zas v hospůdce ale tentokrát se šlo brzo spát, asi únava po cestách :) Sárinka samozřejmě chtěla spát se mnou v posteli, nebojte spíme spolu jen na závodech, doma má přednost samozřejmě mamina :)

Obrazek

    Druhý den semináře proběhl úplně stejně. Zas spousta házení a rad :) Tentokrát, ale proběhla i ukázka freestylu, která se nám docela dařila ale Sárinka pak zvedala jednu pacičku a tak jsme raději skončili, zas si něco udělala s paspárkem :( Večer byl naplánovaný piknik, takže jsme se výborně najedli a napili. Pak samozřejmě ještě zaházeli, protože jsme toho měli opravdu za den málo :) Večer byla slezina na pokoji, ale s Tomášem jako odpovědní řidiči šli brzo spát, abychom byli vyspalí na zítřejší cestu domů.  
 

Náhledy fotografií ze složky Slovinsko