Jdi na obsah Jdi na menu
 


Verden 2007

24. 3. 2008

 

Verden 2007


    Při závodech ve Stromovce, které vedli jako rozhodčí Marcus a Sabina, se Sabina zmínila, že pořádají hned nsledující víkend závody v německu a to ve Verdenu. Nabídku jsme samozřejmě přijali a někteří znás i nabídku semináře s Yachim.

Obrazek

    Na obsazení aut jsme se dohodli hodně rychle a tak v neděli ( jako vždy o pár hodin později než jsme chtěli ) jsme vyrazily směr něecký Verden respek. Schwarm kde oba příjemní němci bydlí. Cesta proběhla v celku bez problémů ikdyž jsme samozřejmě zabloudily, ale jen trochu :) Někdy kolem 23 hodiny jsme dorazily na místo a zde se setkaly jak s českou výpravou co už tu byla od středy tak i s ostatníma. Samozřejmě jsme hned zasedli ke grilu a dojídali zbytky ( co tu zbyli z grilovačky ) a popíjeli :) Hned večer jsme si vyslechli jakou chybu jsme udělai že jsme nejeli už i na seminář. Jakub pak strašil hlavně mě že hřiště na frisbee je asi tak dvakrát uší než normálně ( kvuli tomu protože sárinka dělá velké oblouky :) a že se mi tam sárinka neotočí :)

Obrazek

    V sobotu závodily štěnátka a začátečníci. Zde jsme měli taky spoustu želízek v ohni a určitě se neztratily. Výsledky najdete na discdog.cz. Samozřejmě jsem byl zvědavý na šířku zminovaného hřiště a mé obavy :) se naplnily, Jakub opravdu nekecal, no co mi si stím přeci poradíme :)Večer jsme pak byly pozváni na slávu co se konala na místním stadionu. Závody byly totiž součástí mistroství světa v drezuře mladých koní. Noční shouw byla opravdu úchvatná. Hlavně když jsem si měl u čeho vypít své čtyři pivka :) Domu řídila totiž Alena :) , ještě že jsme ty piva v sobě měl :) jinak bych skolaboval na jedné z křižovatek :), ale pak už to bylo v pohodě :)

Obrazek

    V neděli ráno jsme se probudily a začali připravovat. Nebudu to prodlužovat :) závody moderovala Sabina no a když diváky upozornila že ted nastoupí jediný boxer ve startovní listině tak nám byl jasné že jdeme na věc. Sárinka jako vždy si stoho nic nedělala, při nástupu nedočkavě skákala na disky. Pak to začalo, začala hrát naše písnička, sárinka podala pacičky dala pusu jakou umí jen ona :) a potom jsem přestal vnímat. Sestava se nám vcelku povedla i přes ten úzký prostor a občasný vítr. Takový náš standart :) Při nástupu na minidistance Sabina všechny diváky stačila informovat že u Sárinky vypukne obrovská radost při každém chyceném disku na dálku ( ona už totiž ze společných závodú ví že ten prokletý minidistance nám prostě nejde :). K mému údivu i všech Sárinka chytla hned první disk, no ale pak už to šlo ve starých kolejích :).Poslední jsme ale po prvních kolech nebyly :) při nástupu do druhého kola frestylu mi Jakub řekl ať si to užiju a já to tak opavdu podal. Sárinka byla fantastická a chytla snad vše co mohla a i pár těch apatných hodů. Tato druhá sestava se nám povedla asi letos nejvíce a měli jsme zní opravdu radost :) Taky jsme nakonci dostal od sárinky pusinky na celou hlavu :)

Obrazek

   Při vyhlašování výsledků se česká výprava neztratila, asi největší úspěch udělala Alena s Keisy s jejich senzační 5 místo kterým se kvalifikovaly na závody v Americe. Skoro všechny oháry a ceny se ozdělily. Už chyběli jen vyhlášení kategorie open. Ještě předtím Sabina poprosila o chvilku pozorosti že se rozhodli udělit cenu za nejlepší shouw a projev radosti ze hry. Mluvila v celku dlouho ale jedno slovo jsem pochytil i já a to „ BOXER „ v tom se celá česká výprava na mě podívala a Yva mi řekla že tato cena je pávě pro nás. To už jsme si ale šli pro ní. Sárince dali na krk medaily a já si schutí zakřičel :) aby ne , vždyt je to naše první cena ve frisbee a vážíme si jí stejně jako vítězství, protože jsme rádi že jsme naším výkonem lidi pobavily a o to jde.

ObrazekObrazek

   Na konec musím říct že ten Verden za tostál :)

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Verden 2007