Jdi na obsah Jdi na menu
 


Super dance dog Nymburk

7. 11. 2007

Super Dance Dog Nymburk

  Tak jsme se o víkendu 27.10.2007 zůčastnily našich prvních závodů dogdancingu :) V sobotu ráno jsme celá rodina vstávaly hodně brzo a někdy kolem šesté hodiny jsme usedli do auta a vyrazily směr Nymburk.Do nymburka jsme dorazily někdy krátce po osmé hodině a před Dělnickým domem už nás výtal Marek. Bál se totiž, že nepřijedem :) Zaregistrovaly jsme se a šli okouknout plac, hned jak jsem vešly na taneční parket, tak jsem si říkal že je to nějaké malinké :) S Danečkem a se Sárinkou jsme si zkusily pár tanečních kroků :)
 

Obrazek

   Pak už bylo na řadě slavnostní nastoupení. Po úvodním nástupu už začaly první soutěžící chodit na taneční parket. Vystoupení to byla hezká, ikdyž jsem jako laik nepoznával žádné rozdíly mezi jednotlivými divizemi. Něco před desátou hodinou dorazil náš fanklub Míša, Yva a Jana. Holky nám udělaly velkou radost, protože splnily svůj slib ( na rozdíl od jiných vid Lucko :) ) a dorazily nás podpořit, ikdyž Míša mě přesvědčovala že nepřijedou :) Musím říct, že jediné co mě nemile překvapilo byla délka posuzování a známkování sestav a tak se soutěž začala dosti natahovat. Původně jsme měli startovat kolem 11hod ale nakonec jsme šli na řadu až někdy těsně před 14hod.
 

Obrazek

    Společně snámi se výhradně ženské soutěže zůčastnily Michal a Marek. Kluci se na tu to soutěž připravovaly svědomitě a tak nastoupily i s kostými. Michal dokonce prohlásil že bude bojovat o kvalifikaci na MR v dogdancingu. Jako první muž vystupoval Michal. Sestavu měl moc krásnou a ikdyž mu Jess neudělal uplně vše tak po zásluze se umístil na prvním místě v mužské kategorii a třetí celkově :) ( velká gratulace). Jako druhý chlap šel Marek a jeho supeeer pes „Matýsek“. Kluci byly také moc šikovný a hlavně zábavný :) a po právu obsadily druhé místo a celkově byly čtvrtí.

Obrazek

     Jako poslední muž jsem šel a moje Sárinka, ale ještě před náma vystoupil náš fanklub s velkým transparentem :) Holky nás prostě přijely pořádně podpořit a za to jim patří velký dík. Potom co náš fanklub proběhl po tanečním parketě, tak nám začala hrát naše písnička. Vzal jsem velké červené srdíčko a vtrhnul se Sárinkou na parket.  Všechno jsme zvládly ( můžete se podívat na video) jen nás mrzí že jsme zapoměly na přeskoky těla a hlavně ( to se omlouvám Yvo :) na válení sudů.  

Obrazek

   Skončily jsme sice třetí ze třech ale v celkovém pořadí šestý z devíti týmu :) což je pro nás velký úspěch. Na konec snad jen říct, že možná někdy na dogdancingu se uvidíme, ale to už se připravíme se vším všudy :)

 

Náhledy fotografií ze složky Super Dance dog Nymburk