Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olomoc 2009

4. 6. 2009
 

Olomouc 2009    Tak a je to tady, sezona DCDC 2009 začíná. První závody se letos konnali v olomouci a to hned i v královské disciplíně dogfrisbee. Cesta na závody tentokrát byla krátka, ale bohužel jen kilometrově :) jelikož stará známa D1 se opět ucpala a a Míša Andrová jsme jeli 20km asi 2hod. Pak zadání cíle do navigace a ejhle ta navigace, se mě ptala jestli chci jet po dálnici :) a já jí řekl že ne :( a tak do Tovačova jsme jeli okrskou lemující dálnivi :).

Obrazek

    Součástí závodů byl i seminář s Bryanem Lamkynem z Ameriky. Na seminář jsem se moc těšil, protože už na ME2008 Bryan říkal že se mu sárinka u dogfrisbee líbí :) Semiinář probíhal v poklidném tempu a mi se dozvěděli spoustu věcí a i nových triků. Den bohužel utekl jako voda a seminář skončil. Noční přesun od Lucky do Tovačova na grilovačku :)

Obrazek

    Nedělní ráno bylo krásné a byl plný očekávání jak se nám to povede. Závody se rozeběhly s menším zpožděním. Moc se mi nelíbilo, že jako první se jde MD, a pak teprve obě sestavy ale bohužel je to tak naplánované. Pomalu přišla řada i na nás, a tak jsem se šel se Sárinkou projít a rozehřát jí. Měli jsme docela dost času a tak jsem chtěl Sárince hodit pár uklidnujících hodů (upside downj), ale bohužel vypadl před náma závodník a tak nebyl čas. Sárinka sice měla snahu, ale i jsem neházel uplně 100% a tak zisk z MD byl nehezkých 0bodů. To už jsem věděl, že na nás zas zbyde poslední místo :( . Je to škoda ale i tak si ty sestavy užijem a zabojujem, proto jsme tady :).

Obrazek

    První sestava je tu, máme novou hudbu, a tak jsem se pokoušel do toho šlápnout hned od začátku. Sárinka běhala, byla plná elánu a tak jsme sestavou prolítli jako vítr :). Byl jsem moc spokojenej. Nějaké chyby jako pouštění a pár špatnýh hodů by se samozřejmě našlo, ale i tak jsem měl ze sárinky a z naší show dobrý pocit.

Obrazek

    Druhá sestava probíhala ve stejném ritmu. Sárinka byla neunavná a chytala vše co jen mohla. Měl jsem lepší pocit než sté první sestavy. Bylo to ještě takové veselejší a běhavější. Musím říct že jsem byl moc a moc spokojenej.

Obrazek

    Asi všichni se těšili na souboj mezi Luckou s Dixi a Jakubem s Puntou. Oba dva měli jako vždy skvělý MD a tak se mělo rozhodnout v sestavách. Tentokrát jsem asi víc fandil Jakubovy, ale musím říct že na Lucku s Dixi tentokrát nikdo neměl, předvedli opravdu profesionální sestavy a zaslouženě vyhrály. Jsou opravdu dobří a koněčně to prodaly :)

Obrazek

    Co závěrem říci, že první závody se nám docela povedly až na tu zatracenou MD. Taky to, že úrověn českého dogfrisbee se zas přez zimu zvedla a tak bohužel se smiřuju stím že se, se sárinkou na tu bednu nikdy nedostanem :( ale co důležitá je ta radost ze hry. Třeba zas někde předvedem nejlepší show :)